Jsme tradičním výrobcem.
Naše inkousty a tonery pro tiskárny žádná barva nezaskočí.
+420 387 240 294

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nabídka E-shopu 2023

Nabídka E-shopu 2023Inkousty a speciální barvy pro značení produktů.

Nabízíme v E-shopu i další produkty, jako jsou speciální produkty pro tisk  dat na nesavých podkladech, širší nabídku kompatibilních produktů pro DOD tisk .Inkousty na bázi solvent nebo voda  splňují  podmínky  evropské  legislativy REACH .Vyvíjíme vlastní formulace inkoustů pro inkjet technologický tisk na pigmentové i barvivové  bázi.

Z našeho vývoje vychází  inkoust  ,který po nanesení na kaučukové povrchy technologií inkjet  (výroba lehátek a člunů ) zajišťuje separační účinek při vulkanizaci.

Nabídka chemikálií.

Nabízíme některé chemikálie v malém balení k maloobchodnímu prodeji.Pozvolna rozšiřujeme nabídku  chemikálií  v reakci na Váš zájem.

Tonery

Ve spolupráci s našimi spolehlivými partnery rozšiřujeme nabídku především kompatibilních tonerů.Spolupracujeme pouze se spolehlivými  dodavateli,kteří  garantují kvalitu.

Sortiment barviv a pigmentů ve formě prášku nebo kapaliny  je průběžně aktualizován cenově i sortimentem.Kvalita barviv i pigmentů je garantována.

Jsme připravení Vám pomáhat při poradenské činnosti pro aplikaci REACH  chemické legislativy  ve Vašich podmínkách.

Nová informace a nabídka.

Pro naše partnery provádíme kontrolu mikrobiologické čistoty  produktů i prostředí.Používáme k vyhodnocení čistoty prostředí a výrobků  testy Hygicult.

Jsme připravení kdykoliv upravit  naši nabídku dle Vašich požadavků.

Děkujeme  těšíme se na Vaši návštěvu na webu APCHEM.

APCHEM team

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů